suma zakupów: 0.00 zł

Avalon VLF

AVALON N VLF series

dla formatów: 16 - 40-upOdblokuj pełny potencjał swojej komercyjnej firmy poligraficznej dzięki naświetlarkom Avalon N VLF typu komputer na płytę (CtP). Obsługując płyty o wymiarach do 2280 × 1600 mm i osiągając maksymalną prędkość przepustową 70 B1 str./godz., te termiczne naświetlarki są jedyne w swoim rodzaju i sprawdzają się pod względem produktywności i elastyczności. Po prostu wybierz urządzenie, które odpowiada Twoim potrzebom pod względem rozmiaru płyty, prędkości obrotowej i funkcji, i zacznij rozwijać swój biznes.

Seria Avalon N VLF jest dostępna na różnych poziomach automatyzacji, aby dopasować się do preferowanego przepływu pracy i dostępnej powierzchni, a jednocześnie zapewnia niezmiennie doskonałą jakość obrazowania. Wszystkie naświetlarki są wyposażone w technologię naświetlania Grating Light Valve (GLV), umożliwiającą nieskazitelny transfer cyfrowych dzieł bezpośrednio na płytę drukarską.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w druku wielkoformatowym, ECO3 jest idealnym partnerem pomagającym firmom zajmującym się drukiem komercyjnym i opakowaniowym w osiągnięciu zaawansowanej wydajności i automatyzacji procesów, a także kontroli kosztów w ich dziale przygotowania do druku.do góry strony powered by BZI
licznik: 33407801
autoryzowany przedstawiciel firm:
Kapitał zakładowy: 300 000zł      NIP: 967-04-80-024      KRS: 0000117283, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy