suma zakupów: 0.00 zł

Epson Stylus Pro 9890 :

 
Indeks: C11CB50001A0
Artykuł: Epson Stylus Pro 9890
Cena Netto: cena widoczna po zalogowaniu
Ilość: szt.
Dodaj:
 
Epson Stylus Pro 9890-1Epson Stylus Pro 9890-2
 
 
44-calowa profesjonalna drukarka   EPSON STYLUS PRO 9890
 
 

Wysoka jakość obrazu: jedna z najszerszych dostępnych przestrzeni kolorów z systematycznie płynną gradacją kolorów.
Głowica drukująca TFP: poprawiona jakość punktów i ostre, wyraźne obrazy na wydrukach o jakości lepszej niż z laboratorium fotograficznego.
 
Zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 z Vivid Magenta: ponadprzeciętna skala naturalnie wyglądających odcieni szarości. Trzy gęstości czerni — standardowa fotograficzna lub czerń matowa (wybierana automatycznie w zależności od nośnika) plus jasna czerń i bardzo jasna czerń, które tworzą doskonałe czarno-białe wydruki o wysokim współczynniku kontrastu z idealnym zakresem tonalnym, poprawionym balansem szarości i brakiem przebarwień.
 
Doskonały kolor: to połączenie czarnych atramentów oznacza, że na wydrukach nie powstaje efekt tzw. bronzingu, czyli na powierzchni drukowania nie ma różnic pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami. Zredukowano także efekt metameryzmu, zapewniając spójność odcieni szarości niezależnie od źródła światła, które oświetla wydruki.
 
Zwiększona wydajność: system automatycznego wykrywania kropli firmy Epson naprawia zablokowane dysze bez ingerencji użytkownika. Drukarka posiada atrament czerni fotograficznej i matowej, a wbudowany nóż obrotowy szybko i precyzyjnie przycina wydruki. Rolki papieru są wymieniane bez wysiłku w ciągu sekund.
 
Opcjonalne rozwiązanie SpectroProofer: Spójne i powtarzalne odwzorowanie kolorów na różnych nośnikach. Funkcja ta przeprowadza szybki pomiar pasków kontrolnych i tabeli kolorów, tworząc profile ICC oraz wyniki weryfikacji wydruku.

Drukarka wielkoformatowa - 44-calowe wydruki
 
Najlepsze atramenty - Atrament Epson UltraChrome K3 z Vivid Magenta
 
Dokładność odwzorowania kolorów
 
Opcjonalne rozwiązanie SpectroProofer
 
Duża szybkość - Drukowanie do 40m2/h
 
Zwiększona wydajność - System automatycznego wykrywania kropli
do góry strony powered by BZI
licznik: 21041242
autoryzowany przedstawiciel firm:
Kapitał zakładowy: 300 000zł      NIP: 967-04-80-024      KRS: 0000117283, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy