suma zakupów: 0.00 zł

Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer :

 
Indeks: C11CB51001A1
Artykuł: Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer
Cena Netto: cena widoczna po zalogowaniu
Ilość: szt.
Dodaj:
 

 

 

24-calowa profesjonalna drukarka    EPSON STYLUS PRO 7890


 Wysoka jakość obrazu: jedna z najszerszych dostępnych przestrzeni kolorów z systematycznie płynną gradacją kolorów.
Głowica drukująca TFP: poprawiona jakość punktów i ostre, wyraźne obrazy na wydrukach o jakości lepszej niż z laboratorium fotograficznego.
Zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 z Vivid Magenta: ponadprzeciętna skala naturalnie wyglądających odcieni szarości. Trzy gęstości czerni — standardowa fotograficzna lub czerń matowa (wybierana automatycznie w zależności od nośnika) plus jasna czerń i bardzo jasna czerń, które tworzą doskonałe czarno-białe wydruki o wysokim współczynniku kontrastu z idealnym zakresem tonalnym, poprawionym balansem szarości i brakiem przebarwień.

Doskonały kolor: to połączenie czarnych atramentów oznacza, że na wydrukach nie powstaje efekt tzw. bronzingu, czyli na powierzchni drukowania nie ma różnic pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami. Zredukowano także efekt metameryzmu, zapewniając spójność odcieni szarości niezależnie od źródła światła, które oświetla wydruki.

Zwiększona wydajność: system automatycznego wykrywania kropli firmy Epson naprawia zablokowane dysze bez ingerencji użytkownika. Drukarka posiada atrament czerni fotograficznej i matowej, a wbudowany nóż obrotowy szybko i precyzyjnie przycina wydruki. Rolki papieru są wymieniane bez wysiłku w ciągu sekund.

Opcjonalne rozwiązanie SpectroProofer: spójne i powtarzalne odwzorowanie kolorów na różnych nośnikach. Funkcja ta przeprowadza szybki pomiar pasków kontrolnych i tabeli kolorów, tworząc profile ICC oraz wyniki weryfikacji wydruku.
 

Drukarka wielkoformatowa - 24-calowe wydruki

Najlepsze atramenty - Atrament Epson UltraChrome K3 z Vivid Magenta

Głowica drukująca TFP - Poprawiona jakość punktów, wyraźne obrazy

Duża szybkość - Drukowanie do 40m2/h

Zwiększona wydajność - System automatycznego wykrywania kropli

 

Jesteś zainteresowany ofertą ? kliknij TU !

 

do góry strony powered by BZI
licznik: 21041216
autoryzowany przedstawiciel firm:
Kapitał zakładowy: 300 000zł      NIP: 967-04-80-024      KRS: 0000117283, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy